| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numesc suporturile acelea micute de la pandantive, acelea prin care se introduce unul din capetele lantisorului?

6 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Urechi se numesc rolling on the floor

| 13cris a răspuns (pentru a1doru):

De unde ai fi vrut sa stiu ca au un nume asa stupid precum "urechi"? Eu imi imaginam ca au un nume mai deosebit :\

| a1doru a răspuns (pentru 13cris):

Pai e ca la gaura acului.si aia se numeste ''urechi''.rolling on the floor

| 13cris a răspuns (pentru a1doru):

Si ce e asa amuzant? am pus o intrebare la care nu stiam raspunsul si atat! Ce importanta are ca raspunsul era usor... nu l-am stiut su gata!

| a1doru a răspuns (pentru 13cris):

Nu ti-am spus mai cu rautate.nu putem sa le stim pe toate, si asta nu e o rusine.nu vad de ce sa te superi.

| 13cris a răspuns (pentru a1doru):

NU m-am suparat dar m-a deranjat faptul ca radeai degeaba! In fine... big grin