| anonim_4396 a întrebat:

Cum va imbracati de regula, daca faceti acasa ziua de nastere, si vin invitati?

Răspuns Câştigător
| adeana a răspuns:

Eu m-as imbraca in ceva deosebit, doar e ziua mea. Poate ceva special cumparat pentru aceasta ocazie.
Cred ca tu poti da tonul tipului de petrecere pe care il organizezi si sa anunti lumea daca e cazul pentru o tinuta mai deosebita sau mai lejera, ca sa se simta toata lumea bine.
Petrecere faina!

5 răspunsuri:
| blue_butterfly a răspuns:

Blue jeans+tricou

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stau in pijama ca imi este lene sa ma schimb...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In culoarea preferata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am fost intodeauna de parere ca o casa ar trebui sa fie locul fiecaruia ca o oaza de recreere in liniste si pace si nicidecum un loc de adunare si distractie mai ales pe orice fel de ritm.Deci sint impotriva petrecerilor in casa...

| stygmate a răspuns:

Elegant la asorteu totusi e ziua de nasterewinking