| Cutuuu12345 a întrebat:

Daca am luat proba la liceul de arte N.Tonitza și nu mai vrei sa merg trebuie sa merg sa iau ceva sau sa depun ceva?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De bun simt ar fi sa anunti ca nu te duci, sa isi actualizeze situatia cu locuri libere etc. Dar poti sa nu faci absolut nimic.

| Teodora200212 a răspuns:

Trebuie sa depui o cerere de retragere. Dacă nu faci nimic, nu mai intri în repartizarea computerizată. Până pe data de 3 iulie poți să depui cererea. Poți să vorbești cu dirigintele tău pentru mai multe detalii.
Sper că te-am ajutat!