| Mares_Mihai_1995 a întrebat:

Daca ar fi sa desenez ceva... ce as putea desena? As vrea sa fie ceva simplu dar foarte cool.

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Incearca si reda pe o foaie simpla A4 punctul tau de vedere despre arta.

4 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Cauta poze cu craniile unor diverse animale/pasari.Sunt interesante si de reprodus, si de observat.Incearca-le pe cele de caprioara,cal,cioara,taur,berbec. Poti sa adaugi pe langa ele ce te mai inspira pe tine, plante, insecte, fluide corporale, zâne care locuiesc in el, ce vrei.

| Dintrebare a răspuns:

Ai putea desena un chip, jumatate femeie, jumatete barbat. Sau ai putea desena o vaza din care sa iasa in loc de flori, versuri din Eminescu

| ksaoswh a răspuns:

O floare, niste ochii, iar in acei ochii sa combini culorile, Un fluture asezat pe o floare il poti face alb negru sau in culori. Poti desena o faza hasurata cu pix-ul, cu flori in ea si in asa fel incat sa para ca lumina bate intr-un punct anume sau poti desena un om iepure. laughing

| Takizo a răspuns:

Un ochi