| mazzudance a întrebat:

Dati`mi va rog niste idei de nume de trupe de dans modern.De curand am infiintat o trupa de dans si nu avem habar ce nume sa punem. Cel mai frumos nume primeste fundita! Ms

10 răspunsuri:
| AnaAmalia31 a răspuns:

1. Crazy band
2. Crazy world
3. Fresh Colour

| hideaway a răspuns:

1. Dance you
2. Heard Broken
3. Dream
Nu ştiu dacă îţi plac... nu prea am talent la astea.

| DanuTzCarbon a răspuns:

Pentru mine cel mai mult imi place "Carbon". Este o parere... daca iti place, e liber. Il poti folosi.

| JustMe17 a răspuns:

Just us!

| laur97 a răspuns:

ParaMusic; NewDynasti; CoroDance; SamAlone

| AlexLoveZzzZZ a răspuns:

Modern Girls

| AlexLoveZzzZZ a răspuns:

Modern Girls Dance Style

| Adinutza_Adina_1995 a răspuns:

La la Dance este preferatul meu! alte raspunsuri nu am pa pa!

| Olteanu_Andrada_1977 a răspuns:

Ce spui de Style Dance?

| DariaM a răspuns:

Crazy members. team time.nu stiu daca ti le plac dar si eu cu niste prieteni vrem sa ne facem o trupa de dans.Asa ca mult succes!