| 1q0p2w9o a întrebat:

DAU FUNDA! As vrea sa imi cumpar un creion de desenare 3D, dar nu stiu la ce sa ma uit. E prima data cand imi iau unul, dar ma pricep foarte bine la desenat/pictat si alte lucruri care au legatura cu "abilitatile practice" si cred ca mi-ar fi destul de usor. Nu vreau un creion prea ieftin, de 50-100 lei, dar nici prea scump, pana in 400 lei. Totodata, as vrea sa vina cu filamente, sa nu fie nevoie sa mai cumpar eu decat daca se termina cele venite din cutie. De unde ar trebui sa cumpar si dupa ce ar trebui sa ma uit cand aleg un model? Puteti sa imi recomandati voi unul?

2 răspunsuri:
| ImJack a răspuns:

Sunt o grămadă de modele, însă fiind prima data nu ți-aș recomanda ceva atât de scump fiindcă e mult diferit fata de creionul normal, poți totuși sa cauți pe Amazon...sau uitate pe yt la ce recomanda cei care lucra cu asa ceva

| Paultech a răspuns:

Salutare, articolul acesta este nou nout si s-ar putea sa te ajute https://topevaluari.ro/cel-mai-bun-creion-3d/