| Druei a întrebat:

De ce nu se sesizează CNAul când la ore ale zilei apar pe posturi calamități precum, Jador, Tzanca, Selly, Dorian Popa? Știu că la fel precum Viorel și vulpița și cei de mai sus au fani din clasa de jos la care nu a ajuns evoluția, însă e degradant să apară pe post asemenea creaturi la ore de genul.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu este prevazut in lege ca jegurile si prostia sa nu apara. Dupa parerea mea prostia este complet ilegala. De Selly, am o parere mai buna. Mi se pare un tanar destul de inteligent. Adevarul este ca nu-l urmaresc dar i-am vazut doua interviuri in care se exprima coerent, fluid, cu cuvinte alese.

| Zuzu1991 a răspuns:

Prostia, ineptia si imbecilitatea nu sunt ilegale
altfel ar cadea tot utubu'
totul e in schimb, audienta, daca manelele au audienta, iti dai seama ca o chestie oricat ar fi de plina de prostie si poate sa aiba audienta, e plina tara de prostime... deh

| badpanda a răspuns:

Se spune ca daca vrei sa-ti faci o parere despre un popor sa-i urmaresti cateva emisiuni tv.
Astia suntem.