| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot cumpara cartea numita "cartea care spune adevarul" scrisa de francezul Claude Vorilhon altfel spus si Rael tradusa in limba romana?

Răspuns Câştigător
| Avaya a răspuns:

Salut am cautat o groaza de timp si nu am dat de acea carte imi pare rausad NU stiu ce sa zica cauta pe la biblioteci tipografii sau sunt biblioteci unde aduc la comanda carti spune-i sa tio comande daca se poate sper sa gasesti cartea doritahappy

3 răspunsuri:
| Avaya a răspuns:

Salut poti sa o comanzi de pe net!

| praf a răspuns (pentru Avaya):

Unde mai exact,pe ce site o pot comanda, daca imi spui asta, funda e a ta!

| Prapacea a răspuns:

Tu nu ai pe ce să dai banii?