| getodacu a întrebat:

Este adevărat că Iisus era dac? Sau ca Vaticanul era capitala Daciei, papa fiind si el geto-dac la origine? Dau funda

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Da!

Iar Sfinxul si Babele din Bucegi erau de fapt niste roboti din piatra care le-au adus dacilor suprematia asupra planetei.

Fiind o societate extraordinar de avansata, dacii au inventat de asemenea smartphone-ul iDac, apa calda si gaura covrigului.

Alti daci notabili sunt: Jackie Chan, Will Smith, Confucius, Winnetou, Tutankhamon si P Diddy

3 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Sunt curios de unde te-ai informat pentru a pune aceste întrebări.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si Obama tot urmas de dac e