| wolfves a întrebat:

Exista cursuri sau altceva in Bucuresti ca sa iti vezi animalul de putere sau vietile anterioare prin meditatie?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Animalul de putere?
Viețile anterioare sunt iluzii.
Reîncarnarea este o iluzie.

| minrest a răspuns:

Animalul de putere, perechea de boi aici la noi, se mai foloseste calul, magarul si bivolul, dar acum iesi mai bine daca folosesti utilaje cu motor; vietile anterioare, ale celor dinaintea noastra, le studiaza Istoria, dar nu te limita la biografii, ca sa intelegi ceva ai nevoie de intregul context istoric; meditatiile da, sunt foarte utile, se pot face meditatii la orice obiect de studiu. Asta daca vorbim de lucruri reale, nu imaginare.