| Mark_Fodor_1992 a întrebat:

Exista grupuri, pe orice site gen Facebook unde sa pot posta desene pentru opiniile altora?

Răspuns Câştigător
| Sketch2 a răspuns:

Exista multe grupuri pentru desen pe Facebook, doar sa cauti "desen" si dai la grupuri. Poti posta si pe deviantart.

3 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Mie îmi place foarte mult site-ul desenez.net
Și grupuri pe Facebook sunt, trebuie doar să dai search "desene" și să mergi la groups.

| Catrice a răspuns:

Sunt grupuri pe Facebook. Eram în vreo câteva acum ceva vreme, dar s-au desființat, deci nu știu să-ți spun exact care.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Cred ca asta e cel mai mare:
https://www.facebook.com/groups/600698133345736/