| blackout5 a întrebat:

Exista vreo substanta naturala sau chimica care poate provoca contractii musculare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Deci daca e naturala, atunci nu e chimica
wow, m-ai rupt, esti TAREEEEEE!

Răspuns utilizator avertizat