| Ecaterina a întrebat:

Exprimati-va parerea referitor la acest articol :http://ecaterinaradovna.blogspot.com/2011/07/tattoosx.ht ml?

Răspuns Câştigător
| Robert a răspuns:

Sunt pentru oamenii din triburi.aia sunt cu razbionicii.ca arta sunt ok nimic mai mult.

1 răspuns:
| TitiDrLove a răspuns:

Ce pot spune... e o chestie normala,e o chestie pe care nu toata lumea o prefera thinking Si eu mi-am pus pierce in limba si cei ce nu ma cunosc ma considera punker,emo sau nu situ cum, insa eu sunt normal. Fiecare cu placerile lui, cu gusturile lui...