| pinky_2827 a întrebat:

Fetelor (va intreb) dar raspundeti sincer. Cum ar fi viata fara baieti? funtytsa

Răspuns Câştigător
| Alexa_4667 a răspuns:

Viata fara baieti ar fi prea plicitisitoare! Oricat de enervanti si tachinanti sunt ei, sa recunoastem ca ar fi mult prea liniste in jurul nostru fara ei. N-am avea cu cine sa impartasim iubirea noastra, visele noastre sau orice prostie care ne trece prin cap. Unde mai pui ca un baiat este un prieten mult mai bun decat o fata( in timp ce fetele tradeaza si vorbesc pe la spate, baietii iti spun totul in fata si au grija ca un secret sa ramana secret). Poti oricand conta pe un baiat sa raspunda sincer la intrebarea: Imi sta bine cu fusta asta? sau Iti place cum mi-am facut parul? O discutie cu un baiat este mult mai interesanta decat daca ai vorbii cu o fata, aveti mai multe subiecte de discutat decat ai crede. P.S.: intotdeuna poti afla mici secrete despre baieti de la prietenul tau cel mai bun, ba chiar il poti pune sa vorbeasca cu X, alaturi de care joaca fotbal, sa afli daca baiatul respectiv te place. Pe scurt, viata ar fi mult mai chinuitoare fara ei, aceste fiinte pe cat de simple la prima vedere, pe atat de complexe daca iti faci timp sa le cunosti!

7 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Va-ti fu*te intre voi toate cu strap-on-uri smug

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Iar ma rasfoiesti laughing?

| M a răspuns:

Daca n-ar exista barbatii ar disparea o jumatate ce nu poate fi umpluta de nimeni!

Dragostea unui barbat nu poate fi inlocuita!

| NickiMinaj a răspuns:

Goala precum cutia mea de Milka sad fundyytzzza!

| Katy_8817 a răspuns:

Nu ai avea cu cine sa te certi si dupa cine sa plangihee hee

| Shine a răspuns:

Nu ar mai fi viata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aiurea, dumnezeule, iti dai seama ca nu ar mai fi natalitate?