| Th3J0k3r a întrebat:

(funda)cand incepe scoala pana la urma?

Răspuns Câştigător
| cristina1998i a răspuns:

Pe 12 septembrie

26 răspunsuri:
| adutzz a răspuns:

12 septembrie, daca doresti mai multe detalii cauta pe edu.ro funda?

| ZâmβέŤ a răspuns:

Pe 13 septembrie...sigur:X
Nu vreau sa incepem scoalacryingcrying

| LexieG a răspuns:

Scoala incepe in 12 Septembrie, cade intr-o luni big grin Funda plz; D

| andreutzaRBD a răspuns:

Pai parce pe 13 sau 15 septembrie nu stiu sigur

| Fragolita a răspuns:

"Raulito" nu incepem pe 11 sept, pentru ca 11 pica duminica. de pe partea mea du-te duminica la scoala...pentru ca abia pe 12 sept incepem.winking funda?

| DeathIncarnate a răspuns:

Pe 12 ma cum puteti sa fiti atat de cretini sa spuneti ca pe 13 sau pe 15? 12 cade intr-o luni scolaa mereu incepe lunea

| DeathIncarnate a răspuns:

Cum ma pe 15 adica intr-o joi? ai mai pomenit tu ca scoala sa inceapa joia? anul trecut a inceput pe 13 si era luni deci anul asta incepe intr-o luni adica pe 12

| DamiPapucii a răspuns:

Nu, scoala incepe pe 14 septembrie

Răspuns utilizator avertizat
| ZuzaTA a răspuns:

Heylove struck Pai. sunt mai multe variante: pe 12 septembrie(cade intr'o luni ), pe 15 ( cade intr'o joi) sau pe 19 ( intr'o luni ) big grin

Nu stiu nici eu sigur. poti sa iti suni diriginta/dirigintelewinking ca sa o/il intrebi sigur happy

Sper ca te'am ajutat :X Fundita>?batting eyelashes

| RougeEttiquete a răspuns:

12 septembrie.happy

| Mimi58 a răspuns:

BAAAAA pe! 15 cai maicamea profesoaraa!

| bybuu13 a răspuns:

12 septembrie:*

| spyke321 a răspuns:

Salut!
Am intrebat-o pe diriginta mea si a spus ca incepem pe data de 11 septembrie

| Alexoutza a răspuns:

Pe 12 septembrie! Funda?big grin

| iliii03 a răspuns:

Pe 12 septembrie, sigur. Mama este prietena foarte buna cu o profesoara si a vorbit. Deci, 12 septembrie! happy

| Merry3ux a răspuns:

Pe 12 septembrie

| speechless070 a răspuns:

cum ma sa inceapa scoala pe 11... duminica? logic pe 12 sep...

| Catalin_8097 a răspuns:

Eu as vrea sa nu mai inceapa big grin, dar incepe;( 12 septembrie...

| Alex0795 a răspuns:

Pe 12 septembrie big grin

| laurik13 a răspuns:

Pe 12 septembrie.shtyu sigurbig grin

| wyo a răspuns:

Sunt sigur ca incepe atunci cand e prima zi de scoala

| anemonik a răspuns:

Pe 13 septembrie

| lucyfer08 a răspuns:

12 septembrie funda?big grin

| Răţuşcaaa a răspuns:

Pe 12 Septembrie. happy