| LastKiss a întrebat:

Funda! De unde pot cumpara sprayuri graffiti din bucuresti?

Răspuns Câştigător
| borla a răspuns:

Www.rulez.ro aici gasesti adresa, si produsele care le au;)

6 răspunsuri:
| IrOnHiDe a răspuns:

Din magazinelaughing... fundabatting eyelashes

| R0b3r1 a răspuns:

Frate am incercat site-ul pe care la dat borla au si preturi ieftine si sunt si calumea numai ca au numai montana

| Zeno_6228 a răspuns:

Un magazin bun este Colors uite aici:http://www.bucharestbusiness.ro/2010/04/new-graffiti-shop-colors/
Bafta!

| Jucarie_Puscarie_1922 a răspuns:

Du-te la ollie gang shop pe str blanari nr12 hanul cu tei de la unirii o iei inspre centru istoric funda?

| Graffiti_Soniccrew_1998 a răspuns:

Pai vazic eu cte va magazine bune calosu... kult, uman, olli gang, skull, ...sivinde numa graffiti bune