| Tonch_Georgiana_1992 a întrebat:

Heeei.Buna tpu..As vrea sa va cer parerea voi ce parere aveti despre dansul sportiv? Ceva pareri as vrea si ce credeti voi ca este. Fundita la cel mai frumos raspuns!

9 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Eu nu-i văd rostul. E doar o chestie pe care-ți miști corpul pe un rist de muzică și nimic mai mult. Cam inutil, după mine.

| Sănduțța a răspuns:

Hii! Adoor la nebunie sa dansez, este un lucru. magic pot spune, ritmul, muzica, dansul, felul in care te misti. Pot spune un singur cuv.: Fantastic! Te pup dulce! :*

| Tonch_Georgiana_1992 explică (pentru Sănduțța):

Am exact aceeasi parere ca tine despre dans.Te pup si eu!:*

| vladclaudia a răspuns:

Dansul sportiv este un sport foarte bun pentru corp (te mentine sanatos) si este si un dans pe care il faci de placere...
Mie imi place faptul ca la concursuri juratii iti pun note. Dnsul preferat mie de la dan sportiv este MAMBO... happy

| xKnDiLy214 a răspuns:

Pai... decat sa faci o gramada de exercitii gandindu-te cate mai ai de facut mai bine practici dansul sportiv pentru ca il faci cu multa placere. Asa faci mai multa miscare si normal ca si slabesti mai repede.Ti-l recomand cu mare drag :* big grin

| KranT a răspuns:

E un sport frumos si am inteles ca slabesti foarte mult.

| Tonch_Georgiana_1992 explică (pentru KranT):

Stiu e un sport foarte frumos dar unii oamenii il fac si de placere nu doar ca sa slabeasca

| Caba_Adelina_1993 a răspuns:

Parerea mea e ca iti mentii silueta dansand. Te distrezi dansand. Til recomand. fundita? A si sa nu uit dansul te face tanara!

| careva3105 a răspuns:

Buna! dansul sportiv..mmm..am o parere foarte buna despre acest sport.eu nu am putut sa il practic dar am vrut.si eu iti spun ca daca te atrage sa te apuci pentru ca :1.e foarte sanatos 2. e frumos 3.te distrezi..etc. sper sa te ajute raspuncul meu! fundita? happy big grin