| Plshelpmee a întrebat:

Hei! As vrea să îmi cumpăr un set de culori profesionale in jurul unui buget de 60 de lei, nu contează cât de multe sunt, vreau sa le pot blendui și să fie concentrate. Dacă ați cumpărat unul de calitate și sunteți mulțumiți de el va rog puteți să îmi spuneți de unde îmi pot da comanda.

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Ceva concentrat: Maimeri. Un borcănel de 140 g îți ajunge la 4 no suprafață. Culori vii, profesionale. Rezistente și la factori de mediu externi. Dar nu intra in bugetul tau. Doar un borcănel cu o singura culoare e aproape 30 de lei.
Daca vrei ceva serios, trebuie sa cresti serios bugetul. Materialele de pictura nu sunt ieftine deloc.

| Catrice a răspuns:

60 lei, calitate, multe culori...succes la găsit.

| NisipLaMare a răspuns:

Depinde ce culori cu ulei sau apa, pe panza sau pictezi pe hartie. Undeva pe acolo vezi reultatul.