| stanimir a întrebat:

Hei!
Asa cum stiti, urmeaza Mica Unire pe 24 ianuarie. Inainte de a intra in vacanta s-a stabilit sa facem o sceneta. Avem un scenariu, cateva personaje. Ce se intampla daca uit scenariul acasa in ziua respectiva? Stiu ce am de zis, insa trebuie sa fac conexiunea dintre scena si replica si aici ma cam incurc. Ce sa fac sa nu ma incurc? Daca zic vreo replica cand nu trebuie?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca să nu riști să îl uiți acasă, cu o zi înainte, depune o copie la secretariat.