| ralukkkaaa a întrebat:

Hei,ma prosteam pe music.ly si din greşeală in loc sa salvez in privat am postat,cw vreau sa ştiu e daca mai poate vedea cineva videoclipul, ca de sters l am sters raspundeti repede va roggggg FUNDĂ

Răspuns Câştigător
| Eve_Evy_1996 a răspuns:

Daca l.ai sters s.ar putea sa mai ramana pe internet maxim 2 min, doar la cei care il vedeau in acel moment, stii sunt multi oameni in lume. stai linistita, nu l.au vazut mai mult de 5 oameni

2 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

L-ai sters. Nu mai vede nimeni.

| Allycsff a răspuns:

Daca l-ai sters nu il mai poate vedea nimeni. Fii sigura laughing