| Fluture a întrebat:

Hei.Pe mama o cheama Nicolina si pentru ca se apropie Sf. Nicolae...nu stiu ce cadou sa'i iauthinking Ma puteti ajuta?laughing fara scrisori sau felicitarioh go onfunda.

2 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Ai putea sa-i iei un buchet de flori, sau o floare in ghiveci, un parfum, o bomboniera sub forma de inimioara, un lantisor de argint/aur(depinde si de bugetul tau), inel, bratarica. Daca ai merge intr-un supermarket sau mall sigur vei avea de unde alege.
La multi ani pentru mama ta:*
Sa-ti traiasca!

O seara placutahappy

| Ella98 a răspuns:

Depinde cati bani ai... daca ai in jur de 60-70 ron ii poti cumpara un pulover... sper ca te-am ajutat