| Vanessika a întrebat:

Hei! Știți cumva când este ziua faptelor bune?

Răspuns Câştigător
| StrongHeart a răspuns:

Eu fac fapte bune doar joia cand pe cer e semiluna si aurora boreala, insa nu asa, oricand, ci doar daca Marte e retograd in Venus pe axa longitudinal perpendiculara cu constelatia Orion, la doar 25 de grade 11 minute si 7 secunde pentru a asigura o armonie universala cu reptilienii Anunaki care au semnal 7g, nemaigandit de pamanteni si ne pot transmite cutremure printr-un mobile app de la 70000 de ani lumina si se pot teleporta inter-galactic folosindu-se de nanotehnologie avansata, a 7-a poarta a raiului fiind deschisa astfel atunci cand cineva te opreste pe strada si isi traverseaza unghiile jegoase la gura,aratandu-ti semn ca sa-i dai o tigare si in loc sa ii spui,da-i ma drumu de aici, la munca cu tine, ti se face mila si ii dai ultima jumatate de tigare ramasa in pachet, moment in care jegosul lacrimeaza si spune enigmatic "mersi "cuae", sa-ti traiasca toata familia ta; ingeri la harpa incep sa cante si inca un suflet este salvat de la depresie si sevraj.

10 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Azi e.hee hee
Faci o fapta buna și-mi trimiți 5000€?

| LPCTSTR a răspuns:

De parca sa ai etica trebuie sa fii stimulat printr-o zi "dedicata".

| LPCTSTR a răspuns:

Eu... n-am avut hemoroizi, "poteta".

| aXy99 a răspuns:

In fiecare zi ar trebui sa fie.

| Vanessika explică (pentru aXy99):

Știu, dar aveam impresia ca este o anumită zi din decembrie.

| gabicoo a răspuns:

Ar trebui să fie zilnic!

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Mereu "astazi".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este o zi anume, fixa, anul acesta a fost pe 29 martie. Depinde cand o fixeaza organizatia. Dar in fiecare zi poate fi!

| Vanessika explică (pentru anonim_4396):

Bine! Mulțumesc!

| h379m3973423 a răspuns:

Bună,
Nu știu care este ziua faptelor bune, dar cred că ar trebui să fie fapte bune făcute în fiecare zi, ba chiar cred că ar trebui să facem NUMAI fapte bune.winking