| Chanel22 a întrebat:

Hei TPU am nevoie de putin ajutor :-s. Pentru maine la romana trebuie sa selectez cateva citate (maxim 10) din cartea "HomoLudens" de J. Huizinga, dar nu am gasit cartea. ma poate ajuta cineva? a citit cineva cartea? daca da vreau niste citate ca sa le pot comenta, sau daca stiti undeva pe net thinking va rog mult :*

2 răspunsuri:
| Metin2intrebari2 a răspuns:

VwerverOPEL Astra H 2007-rosu pasion-1, 4 ecotec, varianta cosmo: 57.000 km, carte service, prop. varianta full, clima+comenzi volan, etc.+anvelope iarna, masina tinuta la garaj, impecabil tehnic+optic, accept test, 05 Dec 11:00
0767.772.000 Bucuresti

| Metin2intrebari2 a răspuns:

Fqwfqwfqwefqwefqwe