| Mirela454 a întrebat:

La limba romana ne-a pus sa scoatem niste fiuri de stil din poezia "Freamat de codru" de Mihai Eminescu si eu vreau sa desenez ceva la aceasta pentru ca avem un jurnal de lacturi si la toate lecturile am desnat ceva dar aici nu stiu ce sa desenez. Dar sa nu fie raspunsuri de genul : un codru pentru ca am mai avut si vreo 5 lecturi tot legate de codru si am mai desenat asta

P.S. dau funda celui mai rapid si cu cele mai multe idei happy Multumesc!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Deseneaza un copac incarcat cu pasari.