| Drops a întrebat:

Care este cartea voastra preferata?

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Portretul lui Dorian Gray. Ti-o recomandhypnotized
10 Negri mititei
Misterul Trenului Albastru
Nu pot spune doar unalaughing. Dar cred ca daca m-ai pune sa aleg, as alege Portretul lui Dorian Gray, e superba!(merita citita)

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Andruza a răspuns:

Bună
Baltagul e o carte care m-a fascinat
Am citit-o de 3 ori happy
Pa, pa

| Gentiana a răspuns:

In copilarie, mi-a placut mult o carte pe nume "Aventurile lui Habarnam si ale prietenilor sai", este o carte plina de aventura, si amuzanta.
Apoi, urmatoarea carte ar fi "Amintiri din copilarie" de I. Creanga.

| Unbearable a răspuns:

Buna.
Cartea mea preferata este Biblia.
Dar a ta?
Salut. kiss

| Nede a răspuns:

Elevul Dima dintr'a saptea, Cismigiu & Company

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singur pe lume
ciresarii ( vol 2 )
Dimineata de dragoste, am mai multe

| eu_7579 a răspuns:

Preferata mea...
Kama Sutra...
Dupa ar urma mai toate cartile lui Alexandre Dumas...

| Drops explică:

Pai eu am mai multe carti preferatebig grin Saga lui Darren Shan cuprinde 12 volume, si le adooor pe primele trei(Circul Ororilor, Ucenicul Vampirului, Tunelele Sangelui), ca doar acestea au aparut.Si acum citesc Papillon, care de asemenea ma fascineaza.Ma scuzati dar nu am doar o carte preferatabig grin.