| byby34 a întrebat:

Cine face cercei, bratari, inele, coliere din Fimo?
Cum îi face-ti la fel? Măcar marimea vreau să știu cum o face-ti.

Dau Funda celui care mă lămurește.
Scuze de greseli și categorie.

Răspuns Câştigător
| Foarfeca a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=b5xreIfdbgo
uite,asta e canalul meu (poti sa dai like+subscribe te rog?)

7 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Pai eu am modele ( ca la prajituri numai ca sunt mult mai micute ) si trebuie sa apesi pe fimo ( dupa ce il intinzi ) cu ele si ies( ca de ex cand faci pentru coriele ) margelute micute de fimo apoi ii mai faci ce mai trebuie ( ii pui lantul, piesa aceea care il face sa stea pe lant si gata ) Succes!

| Mwha a răspuns (pentru Mwha):

Si uite si aici ( http://metropotam.ro/La-zi/Cum-sa-modelezi-fimo-art5155282198/ ) un articol care poate te va ajuta mai mult decat spusele mele.

| byby34 explică (pentru Mwha):

Mersi, dar eu vreau doar sa imi spune-ti cum sa le fac la fel.

| zambéstecapiticateiubeste a răspuns:

Corina_ip19 face bratari si mai multe intreab-o acesta este id-ul ei de mes

| byby34 explică (pentru zambéstecapiticateiubeste):

Bine.

| byby34 explică (pentru zambéstecapiticateiubeste):

Nu-mi raspunde prietena ta!

| zambéstecapiticateiubeste a răspuns (pentru byby34):

Poate nu este pe mess!