| neinteresant a întrebat:

salutare!happy care credeti ca este cel mai bun liceu din targoviste? astept raspuns!:* fundawinking

Răspuns Câştigător
| Ciprian_5075 a răspuns:

La ora actuala Constantin Carabela si Ienechita Vacarescu sunt pe locurile fruntase. Apoi pot spune ca urmeaza Economicul, Petru Cercel si Voievodul Mircea. Acum depinde de tine la care vrei sa intri si profilul care te intereseaza.

Sper ca te-am ajutat.

funda?:*

2 răspunsuri:
| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Din cate am auzit "Petru Cercel" este foarte bun, eu sunt in clasa a8a la "C. N. C-tin Cantacuzino" si este o scoala foarte buna (are si liceu) si ar mai fi cateva, dar nu prea sunt in masura sa iti dau detalii pentru ca nu sunt la liceubig grin

| Stefannia a răspuns:

Eu sunt clasa a 8a la Balasa Doamna dar cum aici trebuie sa ai talent si sa stii mate daca vrei la arhitectura plus ca nu iesi decat pictor, designer, muzicant sau mai stiu eu ce nu e prea de viitor.As opta pentru Petru Cercel sau Constantin C antacuzino. sper ca v-am ajutat. fundita? kiss