| Dove05 a întrebat:

vreau si eu recomandari de telefoane bune in jur de 12 milioane..se poate?

Răspuns Câştigător
| Jonas94 a răspuns:

Salut,
Xiaomi Mi A1, a început să primească Android Oreo, și e plin XDA-ul de ROM-uri pentru el, la 1098, Nokia 6 la 999, Samsung J5 (2017), la 989, LG G4, Asus Zenfone 4 Max.
La banii ăștia, ai de unde alege, evident dacă vrei un telefon nou.
Dacă vrei SH, găsești la banii ăștia Samsung Galaxy S7.
O seară bună!

4 răspunsuri:
| d3javw a răspuns:

Samsung galaxy a5 2016, il am am de ceva timp si sunt foarte multumit.

| TrustMeIKnow a răspuns:

Ai putea sa te uiti dupa un oneplus 3/3t second hand, eu detin unul din momentul in care a fost lansat si sunt extrem de multumit de el.

| Suki08 a răspuns:

Iphone 6 sau 5s

| Raportor25 a răspuns:

IPhone 5 sau 5S... sunt telefoane calitative