| Adelina_Ade_1998_yem5 a întrebat:

Știți ceva aplicatie care sa traduca din engleza in romana si sa poti folosi camera?

2 răspunsuri:
| TrustMeIKnow a răspuns:

Google translate are aceasta optiune, cauta pe yt tutorial in cel mai rau caz: google translate camera

| Stavi_Alex_1987 a răspuns:

In google play e aplicatia "google translate". traduce de pe orice hartie, afis anunt etc. folosind camera. si traduce instant. trebuie doar sa ai limbile respective descarcate. e buna cand vrei sa mai intelegi alte limbi pe unde calatoresti.