| anonim_4396 a întrebat:

Cum se face un plugusor? De ce am nevoie ca sa il fac? Imi puteti da niste poze ca sa ma inspir din ele?

7 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Un plugusor e un bat legat de el cu un fir un clopotel. https://clubuldepresatransatlantic.files.wordpress.com/......-iosip.jpg Funda?

| anonim_4396 explică (pentru RobertMoon):

Ce ar trebui sa inteleg eu din poza pe care mi ai dato? rolling on the floor

| umbra09 a răspuns:

Cea mai buna varianta ar fi sa cumperi un plug ala facut de tine ti se poate rupe cand mergi la arat laughing)

| RazvanGRS a răspuns:

Iti trebuie Sfoara, rafie de la un sac si un bat de 25 cm pentru a lega sfoara

| Anonimous1 a răspuns:

Mai bine cumpara unul.