| nelina a întrebat:

Hello!

As vrea sa invat sa scriu mai caligrafic. Inainte faceam caligrafie la scoala si imi placea, acum am vazut ca nu mai e. Deci... exista undeva cursuri pentru a invata sau pot invata doar de pe internet?

2 răspunsuri:
| TheWznd a răspuns:

Youtube e cel mai bun profesor în cazurile astealaughing

| Gadgetry a răspuns:

Buna ziua! Poți învață caligrafie și practic cu ajutorul unor caiete ce sunt in trend din anul 2021 sunt foarte practice pentru copii dar le pot folosi si adultii https://gadgetry.ro/collections/rechizite-scolare-ieftine poți exersa pe ele iar apoi când prinzi mișcările poți exersa pe o foaie albă.