| schajuman1344 a întrebat:

Hello. Cineva care este din Sebes, Alba Iulia si imi poate spune daca e safe si cat de cat ok, cartierul Mihail Kogalniceanu?

Multumesc. Dau funda.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| RxTx a răspuns:

Daca nici ăla nu mai e sigur la 2 pași de centru
De ce îți r frică că mă aștept că un infractor sa se miste in reluare
Orice om care l-am cunoscut eu din Sebeși gândea și se mișcă în reluare.
Am avut o iubita doua de acolo
Fete frumoase.
Darnice sufletiste deștepte dulci drăguțe simpatice și cu foarte mult bun-simț

Dar care gândesc în reluare fac totul încet încet și foarte încet

Daca vrea cineva sa te atace ai timp sa te duci până la piata să faci cumpărăturile până se gândește ce vrea sa îți facă