| Eu6666661 a întrebat:

Helloooooooooooooo. Am nevoie de niste provocari de desen digital si cu niste idei cat mai tampite de desen. Stiu ca nu prea are logica ca am spus dar na. FUNDA

3 răspunsuri:
| Swetlly122 a răspuns:

Desenează discuția unor fire de iarba atunci când vine un câine sa faca pipi pe ele. Știu că sună ciudat, dar na. Funda?

| Eu6666661 explică (pentru Swetlly122):

Daca toata lumea ar avea idei d-astea ..lumea ar fi mai buna. Ti-as da funda dar mai vreau idei?

| Swetlly122 a răspuns (pentru Eu6666661):

Pai poți desena sfârșitul omenirii în felul următor: imaginează-ti un copil uriaș în galaxia noastră, care joaca baschet cu planeta noastră. Boom și asa se prezintă apocalipsa.