| annabudu23 a întrebat:

Hey...deci am vazut instrumentele mortale si shadowhunters...stiti cumva un film sau serial de genul? Am auzit de orasul de cenusa,
deci cand apare sau altceva de genul? Dar ideea sa fie aceeasi (demo, semne...)dau coroanahee hee)

2 răspunsuri:
| PlutonieruTheRealOne a răspuns:

Pai daca nu ma însel al doi-lea film din seria Mortal Instruments a fost anulat..sorry..Apropo si eu aunt fan Shadow Hunters ..Cat despre alte seriale asemanatoare..ma gandesc ca vrei ceva supernatural...Ma gandesc la cateva:
The Vampire Diaries (TWD)
Teen wolf(preferatul meu, daca l-ai vazut deja sa stii ca a aparut seria b sezonul 6)
The Flash
Supernatural
Lucifer
Si mai sunt si altele.

Sper ca ti-am fost de ajutor tongue

| annabudu23 explică (pentru PlutonieruTheRealOne):

Da pai vreau ceva de gen dar cu aproape aceleasi elemente lasa ma cu jurnalele alea... ceva ce ai vazut deja na cu aceleasi cupluri, elemente stii tu