| Camillemiacarolina a întrebat:

Hey salutare.Am o idee-vreau sa cumpar carti invechite la un pret redus,sa le pictez coperta apoi sa le vind. Vreau sa imi spuneti daca e o bun idee, si unde le pot vinde?

Răspuns Câştigător
| ambicio a răspuns:

Ar fi o idee frumoasa daca te pricepi la pictura, le poti vinde pe internet, este cea mai usoara si mai necostisitoare metoda

2 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Le strici valoarea, cartile si obiectele vechi nu trebuiesc modificate in nici un fel. Nu stiu cum poti face un comert cu ele, in unele orase sunt chioscuri, magazine de anticariat, talciocuri. Cred ca este si pe net o retea sau poti face. Important e pretul si sa stii cam ce se cauta.

| Clorox a răspuns:

Nu este bine ceea ce faci!