| Bєshka a întrebat:

Hey! Stiti programe de colorat sau de editat desene (pe care le fac)? Dau funda&vot!

Răspuns Câştigător
| QiCKaaTc a răspuns:

Sunt pe YouTube tutoriale in care iti explica cum sa-l folosesti.

Il poti descarca de aici: http://www.adobe.com/cfusion/tdrc/index.cfm?product=photoshop

8 răspunsuri:
| ParadiseCaroline a răspuns:

Cel mai bun program pe care il folosesc eu este Paint Tool Sai folosit de multi artisti in special pe deviantART.Un alt program este photoshop(cs 5).

| QiCKaaTc a răspuns:

PhotoShop, Paint...

| Elsiane a răspuns (pentru QiCKaaTc):

Cu Paint-ul nu prea poți să lucrezi.

| Bєshka explică (pentru QiCKaaTc):

Imi poti da siteul de unde pot lua photoshopul si cum il folosesc?

| QiCKaaTc a răspuns (pentru Elsiane):

Pentru incepatori este cat de cat bun.

| Ancu4 a răspuns (pentru QiCKaaTc):

Du-te drk

| Elsiane a răspuns (pentru QiCKaaTc):

Da...

| QiCKaaTc a răspuns (pentru Bєshka):

Sunt pe YouTube tutoriale in care iti explica cum sa-l folosesti.

Il poti descarca de aici: http://www.adobe.com/cfusion/tdrc/index.cfm?product=photoshop

| Ancu4 a răspuns:

Buna! Poti desena pe Paint, poti face documente pe Microsoft World 2007.