| anonim_4396 a întrebat:

Hey, stiu ca nu am mai intrat de mult si probabil nu mi se duce dorul, di pacatesadstau cam prost cu scoala, schimbarile si alte probleme, am nevoie de ajutorul vostru, trebuie sa fac un referat care are ca cerinta urmatoarea "alcatuiti un eseu in care sa va argumentati opinia cu privire la prabusirea imperiilor antice.precizati si sursele pe care le-ati folosit". am cautat cate ceva, dar pentru eseu, n-am prea gasit, va rog, ma puteti ajuta I don't want to see.am nevoie.multumesc mult:-

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti dau un indiciu pentru toata tema dar va trebui sa-l dezvolti."Prabusirea unui imperiu nu a fost posibila fara revoltele din interiorul lui"

| andrei123 a răspuns:

I don t know! nu mi place istorialaughing

| Zuzaaa a răspuns:

Nu stiu