| anonim_4396 a întrebat:

Am încercat sa scriu câteva versuri de rap.O părere sinceră?
Daiana changhing face
How can you be so cruel?
You look like leatherface
kill me for your sick plesure

How can such a creature provoke
so hate
Hate is part of my destiny now
You're my only destiny

You missed me so much
I loved you so much
Let me call Mary Jane
Maybe we will be together again
With LOVE, your Peter Parker

Do you know anything Daiana? If heaven exists then you are hell
with the thought of heaven I lose in you
Michel Jackson was right
You are Dirty Daiana
See that you have something to the corner of your mouth
Spoiler: Not passed by Teeth
It's me, a part of me...

Nu sunt terminate.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bai mie mi se pare fain, adica daca citeam si nu ziceai ca-s compuse de tine chiar credeam ca e ceva melodie deja lansata a unui artist destul de mare. Keep up the good work, mi se pare misto si ca poti compune in engleza, e un efort mult mai mare.

| johnnny123 a răspuns:

Încerc din răsputeri, dar nu cred că se poate compune o partitură care să salveze această ofensă adusă limbii engleze pe care tu o numești "versuri"

| TeodoraPandora a răspuns:

Gramatica si sensul cuvintelor e alandala, daca faci ceva in engleza invata limba, 2.Nu se prea intelege deloc, nu e nici o emotie sau adancime la versurile astea, zici ca le-as fi scris eu dupa 3 sticle de vodca. Fara suparare, dar mai lucreaza