| Fedaskyn a întrebat:

as vrea sa-mi creez un logo, nu prea ma pricep la desen, dar nu asta este problema, cea mai mare problema e ca nu am idee cum sa-l fac (as vrea sa fie o imagine, far scris) si nu stiu de unde as putea face rost happy nu sunt artist sau ceva si v-as ruga daca aveti vreo idee si ati putea sa mi-o spuneti sau sa imi dati vreo imagine care m-ar putea ajuta happy multumesc

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Logo-ul trebuie sa fie unicat si sa reprezinte detinatorul lui.
Crearea unui logo (simbolul unei firme, institutii etc) implica multe laturi, atat din punct de vedere de oportunitate, cat si artistica si legislativa.

Daca doresti un logo personalizat, contacteaza-ma in privat!

| SandraEve a răspuns:

Te pot ajuta. Da-mi detalii, te rog

Răspuns utilizator avertizat
| TheFinePie a răspuns:

Salu! Detin un website unde fac logouri personalizate la un pret foarte mic. Daca esti interesat intra pe site https://logosandprograms.ecwid.com/ si contacteaza-ma