| LumeaÎnTreiDe a întrebat:

as vrea sa stiu daca stiti cumva niste site-uri cu trucuri de iluzionism, ca cele facute de Lorenzo Cristian, sau daca stiti cumva daca preda ore de magie... dau funditawinking

1 răspuns:
| Skyring a răspuns:

Te referi la iluzionism cu carti de joc? au cei de la theory 11 un site de pe care cumperi pachete, cd-uri sau le descarci online. pretul nu e exagerat de mare si sunt multe trucuri uimitoare cu care poti lasa cu gura cascata prietenii, cunoscutii etc. chiar si dan & dave au un site cred.