| GeorgianaStefaniaa a întrebat:

Hey, TPU, ce carte sa fac cadou unei profesoare?

Ceva deosebit; poate fi o carte cu citate de dragoste, iubire, vis.

Daca stiti ceva mai deosebit, va rog ajutati`ma!

3 răspunsuri:
| FerLin a răspuns:

Iti recomand sa nu faci o astfel de carte cadou unei profesoare decat daca stii tu sigur ca o profesoara necasatorita, tanara si putin aeriana. O profesoara normala este mai mult inclinata spre ceva ce implica latura stiintifica/profesionala a materiei ce o preda.
S-ar putea sa aprecieze cartea pe care vrei tu sa o faci cadou doar gandindu-se ca la intentia ta buna, dar sa nu te astepti sa o si citeasca.

| GeorgianaStefaniaa explică (pentru FerLin):

Este doamna profesoara de romana, si ii plac astfel de carti. O stiu foarte bine, dar as vrea sa iau o carte foarte deosebita. Si cu flori si tot ce a mai zis " yousuf" nu vreau...

| yousuf a răspuns:

Flori in primul rand... si un obiect special ceva finut din aur de exemplu sau o brosa (daca ai bugetul necesar) si sincer nu cred ca o carte de iubire s-ar potrivi unei profesoare... depinde si de materia pe care o preda laughing