| joOk a întrebat:

E posibil sa fiu solicitat intr-un club in cateva zile (unde se va tine o petrecere) si va trebui sa pictez 4 fete pe bust (pe sani pentru cine nu intelege). Vedeti voi, eu sunt pe profil de grafica si nu am facut pe piele decat odata, in mall (Facepainting pentru copii). Vreau sa stiu daca este neaparat sa folosesc produse gen Snazaroo sau alta marca de body painting. Ar fi chiar o asa mare problema daca as picta cu tempera sau acrilic? Problema e ca nu am timp sa primesc comanda de pe net pana atunci. Voi ce spuneti? :-s

1 răspuns:
| 7lrn7 a răspuns:

Pai da ar fi o problema pentru ca tempera sau acril cand se usuca se fac foarte urate si se strang asa ca decat sa te chiui degeaba mai bine ia vopsea specialawinking