| andreea000111 a întrebat:

imi place foarte mult sa cant si familia mea a zis ca, cant frumos dar cand ma pune o ca daca nu o sa-i placa si o sa rada de mine. oare ce sa fac. pls sfat dau funda

2 răspunsuri:
| AlyAlexutza0511 a răspuns:

Eu cand cant, ichid ochii si ma gandesc ca traiesc intr-o lume in care nimeni nu ma jigneste, ca nimeni nu rade de mine si imi iese bine tot ce mi-am propus..sau alt sfat e sa-i ignori!
Sper ca ti-am fost de ajutor! ♥

| Sorin1987 a răspuns:

Iti spun eu! Si mie mi-au facut la fel si am crezut in mine si nu au mai zis nimic dupa! Sfatul meu este sa ii ignori pentru ca e doar te descurajeaza poate ei se gandesc sa nu te faci de ras happy Vezi trebuie doar sa ai incredere in tine!