| XxPufosheniaXx a întrebat:

Hey TPU!
Imi puteti spune cate tari are Asia?
Am nevoie de toate tarile si capitalele Asiei pentru ora de geografie.
Imi puteti trimite un link sau ceva!
Plz...dau funda! happy

2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Am primit un e-mail cu următorul text :
„ Buna,

Am observat printre postarile din comunitate exista si raspunsuri la intrebarile legate de teme. Astfel de postari contravin regulamentului nostru si ele trebuie eliminate de pe site. De aceea cand le observi, te rog sa nu mai raspunzi la ele, ci sa le raportezi.

"A + b + c= 758
a= b +186
b= a-186
a= c+49
c=a-49
a+ a-186 +a-49 =758
șamd"

Am sters postarile respective. Iti atrag atentia ca daca vei continua cu acest comportament contul tau va fi suspendat. Motivul: pe TPU.ro fiecare utilizator are obligatia sa respecte regulamentul http://www.tpu.ro/blog/?p=3596.
Daca iti doresti sa faci parte din comunitatea TPU.ro in continuare, renunta la orice postari de acest tip.

O zi placuta,
Cristina, TPU.ro "

subiectul mesajului :

Avertisment TPU.ro

Deci această persoană numită Cristina, m-a avertizat, să nu vă mai ajut la teme, sub sancțiunea anulării contului!