| CristinaAlexandra879 a întrebat:

Mi-am luat de curând un caiet super cute cu coperta cu sclipici și chiar nu știu ce sa scriu un el. Nu as vrea sa îl fac jurnal pentru ca am unul și nici sa compun poezii sau cântece. Aștept câteva idei!

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Caiet de religie - să afle ăl de sus ce caiet cute îi dedici - și de aici decurg o grămadă de beneficii ...astrale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci de ce ţi-ai luat acest caiet cu sclipici? Se vede clar că te-a atras doar sclipiciul şi poate dacă avea şi nişte uzoare, în nici un caz nu că avei nevoie de acest caiet ca să iei nişte notiţe, să scrii nişte formule ect.Şi apropo, întrebarea e stupidă.De ce să întrebi pe cineva ce să scrii în propriul caiet, jurnal, etc.Mai ales că dai dovadă de prostie.Pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liste cu cartile pe care le citesti, filmele pe care le vezi, versurile preferate.

| IubitoareaDePisici a răspuns:

Caiet de mate laughing Sincer ai putea face desene sau sa pui poze cu familia.Sa fie ca un fel de album cu :momente amuzante momente triste momente fericite evenimente etc. Sper ca te-am ajutat.Prima varianta a fost o gluma