| Isa149047392unicorns a întrebat:

visul meu cel mai mare e sa devin o actrita cunoscuta in USA dar nu stiu cum pot face asta... Am doar 10 ani aproape 11, dar am vazut multi actori copii, sunt foarte modesta si as face orice sa imi implinesc visul. Am note destul de bune si stiu si engleza dar mai am de invatat, va rog sa ma ajutati dau funda (convenabil ar fi sa-mi spuneti pe State sau ceva)

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Incearca sa revii cu picioarele pe pamant si sa vezi un pic realitatea. Pana sa ajungi in Statele Unite ale Americii, parintii tai te pot da la un curs de teatru si actorie din localitatea ta. Prin asta inveti cum este sa devii actor si care sunt pasii pentru o cariera in actorie pe viitor. Incepand cu dreptul si pasi marunti iti vei putea ca visul tau sa devina realitate.
https://bravissimo.ro/cursuri-de-teatru-si-actorie/

| Violleta2022 a răspuns:

Ce cauti tu pe forumul TPU, la 10 ani?
Stii ca-i ilegal?
Vasta minima este 12 ani si numai cu acordul parintilor!

Adminul a fost sesizat!