| anonim_4396 a întrebat:

Hey! trebuie sa scriu o poveste gen..."poveste in poveste" si habar n-am ce sa scriu...thinking dupa ce-am citit hanu ancutei profa ne-a dat tema asta! si nu stiu cum sa incep va rog imi dati cateva idei, sfaturi orice!?

4 răspunsuri:
| lavinia1994 a răspuns:

Mda.mersi pentru raspuns.winking

| lavinia1994 a răspuns:

Ba daaaa.dar nu stiu despre ce anume sa povestesc crying. deci alte pareri?

| cucaracia a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, te rog daca intre timp ai reusit sa faci ceva sa ma ajuti si pe mine. prin mesaj, da?

| lexz a răspuns:

Deci... poti povesti despre o poveste pe care ai auzit-o. Sa zicem, tu erai la... si cineva spunea o poveste. In "povestea ta" poti povesti "povestea" spusa de acea persoana. In Hanul Ancutei, nu povestea ciobanul povestea unui prieten? happy