| Valentinadrian11 a întrebat:

Am 14 ani si când eram mai mic toti se rugau de mine sa le cant pentru ca am o voce buna.Le-am cântat si toti care ma auzeau ziceau "ai voce de ce nu dai la muzica?"Si acum toti îmi spun ca am o voce buna.M-a ascultat si profa de muzica si a zis ca e bine.Ce pot face? O sa vi sa pare neobisnuit dar crasnicul mi-a zis si el ca am ureche muzicala.

2 răspunsuri:
| Anandi26 a răspuns:

Daca toata lumea spune ca ai voce atunci inceatca si daca si tu crezi ca esti bun continua

| R0R0 a răspuns:

Atunci asculta-i si da la muzica.