| MalinaAndreea a întrebat:

Hi TPU! Vreau in cateva randuri sa-mi spuneti despre ce este vorba in >romanul-- "Romanul adolescentului Miop". As vrea sa o citesc da` vreau sa stiu daca merita banii si >timpu`happybig grin.Merci:*:*---Mwuuuahh

3 răspunsuri:
| Raphael a răspuns:

Despre un adolescent miop! Daca pui astfel problema... mai bine n-o cumpara! E pacat sa pierzi timpul aiurea, citind! Lasa, mergi la mall.

| ovidius a răspuns:

Http://www.shelfari.com/......rs-reviews

Eu zic că îţi poţi face o idee studiind mai sus părerile cititorilor.