| xxMissyx3 a întrebat:

Http://devilheart43xd.sunphoto.ro/o3_-_Doua_puncte_paran teza cum editezi poza sa apara pe ea acel sclipici si va rog daca puteti sa imi explicati detaliat pe ce program si pe ce anume sa apas.Va rog am mare nevoie

1 răspuns:
| xAddeBăăăii a răspuns:

Scuze dar poza nu se vede. :-( Nu am prea inteles intrebarea dar daca vrei poze cu sclipici pe care sa le poti pune pe sunphoto fa-le pe www.glitery.pl.Apesi pe Przerób swoją fotkę si apoi dai browse la poza pe care o doresti. Apoi cand vezi poza apesi jos la Efekt Glitera. Apoi iti apare sub poza o coloana cu tipuri de sclipici. Nu stiu programe cu care poti sa faci. Nu cred ca asta cautai dar ma rog, sper ca te-am ajutat. :S